VÝHODY A BENEFITY

Súčasťou nami ponúkaných služieb je aj množstvo výhody, benefitov a zliav pre našich klientov. Stačí si vybrať z našej ponuky a môžete ich začať ihneď využívať:

Karta výhod so zľavou pre ďalšie sťahovanie

Ak si u nás objednáte sťahovacie alebo dopravné služby aj v budúcnosti a preukážete sa kartou výhod, máte nárok uplatniť si zľavu vo výške až 15 %, pričom karta je prenosná (rodina, priatelia).

Možnosť platby formou dvoch splátok

Dohodou je možné sťahovanie zaplatiť formou 2 splátok (platí, ak cena za sťahovanie presiahne sumu 497,91 € (15.000,- Sk), druhú splátku zaplatíte až o mesiac).

Individuálny prístup ku každému klientovi

Pre nás sú dôležití všetci zákazníci, preto ku každému sťahovaniu pristupujeme individuálne a snažíme sa v maximálnej miere prispôsobiť možnostiam a podmienkam klienta.

Kvalitný, profesionálny a ochotný sťahovací tím

Vaše sťahovanie budú zabezpečovať pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti sťahovacích služieb, ktorí Vám radi a ochotne poradia, ako postupovať pri príprave na sťahovanie aj pri samotnom sťahovaní.

Rýchly a bezproblémový priebeh sťahovania

Náš tím pozostáva zo skúsených pracovníkov, ktorí sú zárukou, že Vaše sťahovanie prebehne bez zbytočného prerušovania a predlžovania, čo by sa mohlo negatívne prejaviť na konečnej cene sťahovania.

V rámci Bratislavy žiadne poplatky za km

Pri sťahovacích prácach alebo doprave v meste neúčtujeme poplatky za km, ale iba hodinové sadzby.

Bezplatná, nezáväzná obhliadka naším pracovníkom

Pri tejto obhliadke získame detailný prehľad o sťahovaných veciach a ostatných podmienkach, ktoré budú súvisieť so sťahovaním.

Široká ponuka rôznych typov vozidiel

Pre každý typ sťahovacích prác a druh dopravy vieme zabezpečiť vhodné vozidlo, aby sa Vaše sťahovanie alebo doprava zbytočne nepredražili.

Poistenie počas celého sťahovania

V prípade poškodenia sťahovaných vecí alebo tovaru sa nemusíte obávať, že nedostanete finančnú náhradu.