Baliace a montážne práce

Balenie je veľmi dôležitou súčasťou sťahovania, preto k nemu musíme pristupovať dôkladne a s maximálnou mierou profesionality, aby počas sťahovania nedošlo k poškodeniu nábytku a iných predmetov.

Spoločnosť M+M SŤAHOVANIE poskytuje v prípade záujmu kompletný baliaci servis, pričom využíva obaly vyrobené z kvalitných, recyklovateľných materiálov. Záleží nám, aby ste boli spokojní s našimi službami.

Vaše veci zabalíme dôkladne a starostlivo, aby sa pri sťahovaní nemohli rozbiť, polámať alebo inak poškodiť. Všetky predmety sú precízne označené, logicky usporiadané, uložené v škatuliach rôznych rozmerov označených štítkami, prepravkách alebo plastových vreciach. Všetky krehké predmety sú špeciálne a starostlivo zabalené, a tým chránené proti nárazom.

Naši skúsení pracovníci dokážu spoľahlivo demontovať a následne zmontovať jednoduché nábytkové zostavy. Pomocou profesionálneho náradia dokážu rýchlo a bezpečne zmontovať Váš nábytok. V prípade montáže veľmi zložitých systémov vieme zabezpečiť odbornú firmu, ktorá sa demontovaním zložitejších zostáv zaoberá.