Doprava a vyťažovanie

Ak potrebujete doručiť alebo vyzdvihnúť tovar na území Slovenskej republiky alebo celej Európy, dokážeme Vám v kooperácii s našimi subdodávateľmi zabezpečiť požadované dopravné a špedičné služby.

Naše vozidlá sú plne vybavené pomôckami potrebnými pre naloženie, vyloženie a zaistenie Vášho nábytku alebo iného tovaru, ktorý sa rozhodnete prepraviť, takže sa nemusíte obávať zbytočných prestojov, a tým aj navýšenia ceny. Každé vozidlo je podrobované pravidelným technickým a servisným kontrolám vďaka čomu sa môžete spoľahnúť, že prídeme vždy a včas.

Dlhoročné skúsenosti a nespočetné množstvo najazdených kilometrov našich vodičov so sťahovanými vecami nielen po Bratislave, ale aj v rámci celej Európskej únie sú zárukou, že Vaše obavy o nábytok alebo iný tovar sú zbytočné. Takisto všetci naši vodiči absolvujú pravidelné povinné školenia pracovníkov zúčastňujúcich sa na prevádzke, údržbe a opravách vozidiel podľa vyhlášky SÚBP a SBÚ č. 208/1991 Zb., ktoré vykonáva kvalifikovaná Inžiniersko - poradenská a vzdelávacia agentúra.