Kompletné sťahovacie služby

Pre potreby našich klientov máme pripravenú širokú paletu služieb. Poskytujeme kompletné sťahovacie práce, dopravné služby, vyťažovanie, baliace a montážne práce. Pokiaľ chcete mať naďalej pokojný, ničím nerušený spánok aj počas sťahovania, využite naše profesionálne služby a my vyriešime všetky Vaše starosti spojené so sťahovaním.

Našu ponuku sa snažíme neustále vylepšovať, aby naši zákazníci mali zabezpečený maximálny možný komfort pri sťahovaní a profesionálnu úroveň služieb spojenú s poradenstvom. To všetko sa snažíme ponúkať za ceny, ktoré sú prijateľné pre každého klienta.

Súčasťou ponuky kompletných sťahovacích služieb sú aj "služby zdarma". Patrí medzi ne bezplatná nezáväzná návšteva nášho pracovníka, ktorý vykoná obhliadku sťahovaného objektu a poradí Vám, aké možnosti a služby Vám môže firma poskytnúť. Ďalšou službou, ktorú od nás získavate bezplatne, je vypracovanie presného harmonogramu sťahovania, konkrétne podľa Vašich potrieb a časových možností.

Pri sťahovaní je často treba riešiť problém, čo urobiť s nepotrebným nábytkom, prípadne s iným nadbytočným vybavením. Tento problém Vám ochotne pomôžeme vyriešiť odvozom na zberný dvor alebo na skládku. Pri odvoze na zberný dvor sa neplatia žiadne poplatky, nevýhodou je, že od Vás zoberú len obmedzené množstvo materiálu. Pri odvoze na skládku od Vás zoberú akékoľvek množstvo, ale za poplatok (okrem chladničiek, mrazničiek, PC, monitorov, chemikálií...).

V prípade, že sa rozhodnete pre zberný dvor, odporúčame, aby ste nábytok náležite rozmontovali na čo najmenšie kusy, a tak predišli zbytočným problémom priamo na mieste. Na konkrétne požiadavky je ideálne informovať sa priamo u našich pracovníkov.